MAGDALENA
PIETNOCZKA

Poznajmy się!

Z wykształcenia inżynier i aktor, z usposobienia miłośnik życia i optymista. Nie usiedzę długo na jednym miejscu i ciężko odciągnąć mnie od ludzi. Mam pozytywnego fioła na punkcie prostych pleców i prawidłowej wymowy. Przecież od tego zaczynają się wielkie zmiany w życiu, prawda? Kocham rozwiązywać sytuacje nie do rozwiązania, pociągają mnie wyzwania i nowe doświadczenia, którymi uwielbiam się dzielić. Zapraszam Cię do mojego świata, w którym kreatywność nie zna granic! Jest w nim miejsce i na rozrywkę, i na rozwój, a przede wszystkim na relacje.

Jakość budują ze mną twórczy ludzie, któym Ty i ja możemy zaufać!

Moja praca to

Rozrywka

Kochamy świetnie się bawić! Zatańczysz?

Rozwój

Sami ciągle poszerzamy swoje horyzonty! Dołączysz?

Relacje

To jest podstawa wszystkich naszych działań! Poznamy się?

Kreatywność

Wierzymy w nieograniczoność ludzkiego umysłu! Przekonasz się?
k

Teatr

Pociągają mnie sceniczne podróże wgłąb siebie! Idziesz ze mną?

Fotografia

Uwiecznianie ważnych momentów to nasze wyzwanie! Uśmiech!!!
Share This

Dziękujemy za stworzenie i obsługę strony, wszelką grafikę, gadżety, pomysłowość i zaangażowanie w pracę! Chcemy więcej!

Trzeba coś narysować, stworzyć, zmontować, wymyślić, zaprojektować, sfotografować? W pogotowiu już jest Julia – człowiek o wielu talentach, kilku pochłaniających pasjach i coraz mniejszej ilości wolnego czasu!

Czy można bujać w obłokach i jednocześnie mocno stąpać po ziemi? Oczywiście, że można! Kiedy akurat nie znajduje się na pokładzie jakiegoś samolotu, to na pewno jest blisko ludzi, łapie momenty i robi świetne zdjęcia – Monika. Spotkacie ją w naszej STREFIE KOBIET i… Kto wie, gdzie jeszcze podejrzy nas przez swój obiektyw?

Trener personalny, WF-ista, animator, instruktor sportowy czyli jednym słowem: Człowiek-rozgrzewka. Zanim usiądzie przed komputerem zaangażuje wszystkich dookoła we wspólne wyzwanie deski. Stawia na dobrą zabawę, poprawę kondycji i relacje zawiązywane podczas aktywności fizycznej. Nie ukrywa, że pociąga ją nutka rywalizacji… :)

Każdy czas i miejsce są dobre na mały trening, codzienne czynności mogą stać się zdrową dawką sportu, a rower godnie zastępuje samochód, prawda?