Oferta

Zabawy
Animacje

W co się bawić?

Szukasz kogoś, kto wie, co zrobić z wolnym czasem i jak rozkręcić każde towarzystwo?
Dobrze trafiłeś!

Przygotujemy i poprowadzimy dla Ciebie:

animacje czasu wolnego dla dzieci i dorosłych,
imprezę integracyjną, także wokół zadanego tematu,
animacje towarzyszące festynom, imprezom plenerowym, wydarzeniom lokalnym czy sportowym,
bal karnawałowy, zabawy taneczne dla dzieci i dorosłych.

 

Animacje to dla nas zawsze czas dobrej zabawy, zdrowej konkurencji, zawiązywania pozytywnych relacji i otwierania głów na nieszablonowe myślenie i udaną współpracę.

Dbamy o wspólne dobro i bezpieczeństwo, a zabawy prowadzimy i przy użyciu nowoczesnych gadżetów, i kreatywnie robiąc „coś z niczego”!

Dysponujemy własnym sprzętem nagłośnieniowym!

Wszystko ustalimy wspólnie. Chcemy słuchać Twoich potrzeb, dlatego napisz do nas lub zadzwoń.

↓ ↓ ↓

Jesteśmy dla Ciebie, już rozgrzewamy się do tańca!

Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń!

Share This

Dziękujemy za stworzenie i obsługę strony, wszelką grafikę, gadżety, pomysłowość i zaangażowanie w pracę! Chcemy więcej!

Trzeba coś narysować, stworzyć, zmontować, wymyślić, zaprojektować, sfotografować? W pogotowiu już jest Julia – człowiek o wielu talentach, kilku pochłaniających pasjach i coraz mniejszej ilości wolnego czasu!

Czy można bujać w obłokach i jednocześnie mocno stąpać po ziemi? Oczywiście, że można! Kiedy akurat nie znajduje się na pokładzie jakiegoś samolotu, to na pewno jest blisko ludzi, łapie momenty i robi świetne zdjęcia – Monika. Spotkacie ją w naszej STREFIE KOBIET i… Kto wie, gdzie jeszcze podejrzy nas przez swój obiektyw?

Trener personalny, WF-ista, animator, instruktor sportowy czyli jednym słowem: Człowiek-rozgrzewka. Zanim usiądzie przed komputerem zaangażuje wszystkich dookoła we wspólne wyzwanie deski. Stawia na dobrą zabawę, poprawę kondycji i relacje zawiązywane podczas aktywności fizycznej. Nie ukrywa, że pociąga ją nutka rywalizacji… :)

Każdy czas i miejsce są dobre na mały trening, codzienne czynności mogą stać się zdrową dawką sportu, a rower godnie zastępuje samochód, prawda?