Oferta

Warsztaty dla Kobiet

Strefa Kobiet – czym jest?

Przestrzeń tylko dla nas, stworzona z potrzeby serca. STREFA KOBIET czyli kreatywne zajęcia warsztatowe tylko dla kobiet (dwa dni po 4 godziny), by przeżyć spotkanie z innymi kobietami i z samą sobą.

Podczas warsztatów czekają na nas: zumba i salsa, integracja i świadomość ciała, ćwiczenia relaksacyjne i oddechowe, panel dyskusyjny, rozrywka, relaks, smaczne przekąski, a także… Indywidualna sesja zdjęciowa dla każdej uczestniczki, wydobywająca nasze naturalne piękno!

Warsztat prowadzą: aktorka, instruktorka tańca i fotografka. Jesteśmy dla Was!

 

Zobacz FILM o Strefie

↓ ↓ ↓

Strefa w szczegółach

Dzień 1. to w sumie 4 godziny zajęć skoncentrowanych na potrzebach kobiet. W planie czekają na nas: trening zumby i salsy, ćwiczenia integracyjne i świadomość ciała, poznawanie swoich granic, dyskusje o kobiecości. Ćwiczenia dostosowujemy do możliwości Uczestniczek. Ubierz się wygodnie!

Dzień 2. to czas na warsztat z Fotografką i indywidualne sesje zdjęciowe. Po sesji otrzymasz swoje zdjęcia na własny użytek i jako piękną pamiątkę do pobrania z dysku! W tym dniu towarzyszy nam dużo luzu, rozrywki i relaksu.

Do dyspozycji nowoczesne pomieszczenie z dostępem do łazienki oraz stolik kawowy z przekąskami.

Spotykamy się w sali redakcji przy ul. Wita Stwosza 11 w Katowicach.

A może… Spotkamy się u Ciebie?

Całkowity koszt udziału w STREFIE KOBIET – 200 zł.

W cenie: warsztaty rozwojowe, trening sportowy, Twoje zdjęcia z indywidualnej sesji, kawa, herbata i przekąski oraz niezapomniane wrażenia!

Zgłoś się przez formularz lub napisz do nas, a otrzymasz dane do przelewu i potwierdzenie wstępu.
Bon podarunkowy wysyłamy GRATIS!

Specjalna oferta! BON PODARUNKOWY NA STREFĘ KOBIET! Zrób prezent ważnej dla Ciebie kobiecie i zaproś ją na nasze zajęcia. To będzie ważny czas, pełen relaksu, rozwoju i dobrej zabawy oraz piękna pamiątka w postaci profesjonalnych zdjęć!

W formularzu zaznacz opcję prezentu, a my wyślemy BON PODARUNKOWY, który będzie można zrealizować w wybranym przez Ciebie terminie lub przez cały następny rok – w czasie dogodnym dla Obdarowanej.

Zapisz się:

Formularz zapisów na Strefę Kobiet – kliknij tutaj i zapisz się już dziś!

Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń!

Share This