Oferta

Strefa Kobiet

Strefa Kobiet – czym jest?

Przestrzeń tylko dla nas. Stworzona z potrzeby serca. STREFA KOBIET, czyli kilka godzin zajęć podzielonych na dwa dni, by przeżyć spotkanie z innymi kobietami i z samą sobą.

Podczas strefy czekają na nas: warsztat, integracja, trening dostosowany do naszych potrzeb, ćwiczenia, spotkanie, dyskusje, rozrywka, relaks, a także… Indywidualna sesja zdjęciowa dla każdej uczestniczki, wydobywająca nasze naturalne piękno!

 

Zobacz FILM o Strefie

↓ ↓ ↓

Strefa w szczegółach

Dzień 1. to w sumie 3 godziny zajęć skoncentrowanych na potrzebach kobiet (integracja, posiadanie swojego JA w grupie, granice, kobiecość, piękno wewnętrzne, trening, taniec – dostosowane do możliwości uczestniczek). Ubierz się wygodnie!

Dzień 2. to czas spotkania w naszej grupie i indywidualne sesje zdjęciowe. Po sesji otrzymasz swoje zdjęcia do pobrania z dysku!

Do dyspozycji nowoczesne pomieszczenie z dostępem do łazienki oraz stolik kawowy z przekąskami.

Spotykamy się w sali redakcji przy ul. Wita Stwosza 11 w Katowicach.

Całkowity koszt udziału w STREFIE KOBIET – 200 zł.

W cenie: warsztaty rozwojowe, trening sportowy, Twoje zdjęcia z indywidualnej sesji, kawa, herbata i przekąski oraz niezapomniane wrażenia!

Zgłoś się przez formularz lub napisz do nas, a otrzymasz dane do przelewu i potwierdzenie wstępu.
Bon podarunkowy wysyłamy GRATIS!

Specjalna oferta! BON PODARUNKOWY NA STREFĘ KOBIET! Zrób prezent ważnej dla Ciebie kobiecie i zaproś ją na nasze zajęcia. To będzie ważny czas, pełen relaksu, rozwoju i dobrej zabawy oraz piękna pamiątka w postaci profesjonalnych zdjęć!

W formularzu zaznacz opcję prezentu, a my wyślemy Ci BON PODARUNKOWY, który będzie można zrealizować przez rok w terminie dogodnym dla Obdarowanej.

Zapisz się:

Formularz zapisów na Strefę Kobiet – kliknij tutaj i zapisz się już dziś!

Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń!

Share This

Dziękujemy za stworzenie i obsługę strony, wszelką grafikę, gadżety, pomysłowość i zaangażowanie w pracę! Chcemy więcej!

Trzeba coś narysować, stworzyć, zmontować, wymyślić, zaprojektować, sfotografować? W pogotowiu już jest Julia – człowiek o wielu talentach, kilku pochłaniających pasjach i coraz mniejszej ilości wolnego czasu!

Czy można bujać w obłokach i jednocześnie mocno stąpać po ziemi? Oczywiście, że można! Kiedy akurat nie znajduje się na pokładzie jakiegoś samolotu, to na pewno jest blisko ludzi, łapie momenty i robi świetne zdjęcia – Monika. Spotkacie ją w naszej STREFIE KOBIET i… Kto wie, gdzie jeszcze podejrzy nas przez swój obiektyw?

Trener personalny, WF-ista, animator, instruktor sportowy czyli jednym słowem: Człowiek-rozgrzewka. Zanim usiądzie przed komputerem zaangażuje wszystkich dookoła we wspólne wyzwanie deski. Stawia na dobrą zabawę, poprawę kondycji i relacje zawiązywane podczas aktywności fizycznej. Nie ukrywa, że pociąga ją nutka rywalizacji… :)

Każdy czas i miejsce są dobre na mały trening, codzienne czynności mogą stać się zdrową dawką sportu, a rower godnie zastępuje samochód, prawda?