Oferta

Ruch i taniec

W zdrowym ciele
zdrowy duch

czyli zajęcia ruchowe dla ludzi w każdym wieku

Dobrze jest trochę się poruszać, wydobyć nieco „hormonu szczęścia” i pomóc sobie poczuć się lepiej. Jak to zrobić? Najlepiej razem!

Potańczmy! Podczas zajęć tańca liniowego nauczysz się podstawowych kroków tańców użytkowych, zdobędziesz trochę odwagi na parkiecie i uwolnisz w sobie dziecięcą radość (w grupach dziecięcych tę radość po prostu spożytkujemy, słowo!).

HIT! Prowadzimy zajęcia integracyjne przez taniec dla wszystkich pokoleń i grup!
Skontaktuj się z nami, jeśli Twoi uczniowie, mieszkańcy Twojego miasta czy stali bywalcy Twojego ośrodka kultury potrzebują właśnie takiej skutecznej i twórczej integracji!

Spotkajmy się na lekkiej gimnastyce, która pomoże poprawić naszą postawę ciała i samopoczucie.

 

Dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy, uczniowie, społeczności lokalne, ośrodki kultury!
Zapraszam na zajęcia! Integracja przez taniec, użytkowe tańce liniowe, lekka gimnastyka i postawa ciała.
W czasie reżimu sanitarnego zajęcia prowadzimy także online.

schodzimy z kanapy, by tańczyć razem!

Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń!

Share This

Dziękujemy za stworzenie i obsługę strony, wszelką grafikę, gadżety, pomysłowość i zaangażowanie w pracę! Chcemy więcej!

Trzeba coś narysować, stworzyć, zmontować, wymyślić, zaprojektować, sfotografować? W pogotowiu już jest Julia – człowiek o wielu talentach, kilku pochłaniających pasjach i coraz mniejszej ilości wolnego czasu!

Czy można bujać w obłokach i jednocześnie mocno stąpać po ziemi? Oczywiście, że można! Kiedy akurat nie znajduje się na pokładzie jakiegoś samolotu, to na pewno jest blisko ludzi, łapie momenty i robi świetne zdjęcia – Monika. Spotkacie ją w naszej STREFIE KOBIET i… Kto wie, gdzie jeszcze podejrzy nas przez swój obiektyw?

Trener personalny, WF-ista, animator, instruktor sportowy czyli jednym słowem: Człowiek-rozgrzewka. Zanim usiądzie przed komputerem zaangażuje wszystkich dookoła we wspólne wyzwanie deski. Stawia na dobrą zabawę, poprawę kondycji i relacje zawiązywane podczas aktywności fizycznej. Nie ukrywa, że pociąga ją nutka rywalizacji… :)

Każdy czas i miejsce są dobre na mały trening, codzienne czynności mogą stać się zdrową dawką sportu, a rower godnie zastępuje samochód, prawda?