Oferta

Animacje świąteczne

HEJ, KOLĘDA, KOLĘDA!

Słynny już rok 2020 mocno nas od siebie oddalił, dystans społeczny dał nam w kość. Pora więc spędzić ten świąteczny czas wspólnie, w prawdziwie rodzinnej atmosferze!
Zapraszamy na muzyczne animacje świąteczne.
Na wesoło i ze śpiewem!
Stwórzmy razem kolędową orkiestrę, która wie, co to znaczy dobra zabawa!

%

Święty spokój

Zorganizujemy i przeprowadzimy
dla Ciebie

przezabawne rodzinne konkursy kolędowe (bo śpiewać każdy może, a w okresie Bożego Narodzenia, to nawet wół i osioł!),

● kolędowe karaoke z utworami z całego świata,

 świąteczne tańce animacyjne i ruchowe zabawy teatralizowane dla dzieci i nie tylko,

 świąteczne zabawy fabularyzowane przy użyciu chusty animacyjnej, klocków jenga, mat twistera XXL oraz gadżetów z serii „coś z niczego”,

● testy sprawnościowe wyłaniające najsprytniejszych pomocników Elfów,

● UWAGA! możliwość rozdania upominków świątecznych podczas zabawy,

● HIT! możliwość zrobienia dla każdego uczestnika zabawy pamiątkowych zdjęć natychmiastowych wydrukowanych na naklejkach!

Liczby

Przyjeżdża do Państwa: dwóch animatorów w świątecznych (na)strojach, co najmniej jedna gitara, zestaw małych instrumentów perkusyjnych, a w razie potrzeby – własne nagłośnienie i całe pudło gadżetów animacyjnych.

  • UMIEJĘTNOŚCI WOKALNE CHÓRU ANIELSKIEGO – 100%
  • Zaradność elfów – 120%
  • Szczęście młodych klientów – 100%

*Dojazd na terenie całej Polski (do 25 km od Katowic GRATIS. Dalej – 1 zł/km).
Cenę całego wydarzenia ustalamy indywidualnie.

Święty Mikołaj

Przekorne elfy

Kubków mleka

Uśmiechniętych dzieci

Zaproś elfy
do świątecznej zabawy!

Share This

Dziękujemy za stworzenie i obsługę strony, wszelką grafikę, gadżety, pomysłowość i zaangażowanie w pracę! Chcemy więcej!

Trzeba coś narysować, stworzyć, zmontować, wymyślić, zaprojektować, sfotografować? W pogotowiu już jest Julia – człowiek o wielu talentach, kilku pochłaniających pasjach i coraz mniejszej ilości wolnego czasu!

Czy można bujać w obłokach i jednocześnie mocno stąpać po ziemi? Oczywiście, że można! Kiedy akurat nie znajduje się na pokładzie jakiegoś samolotu, to na pewno jest blisko ludzi, łapie momenty i robi świetne zdjęcia – Monika. Spotkacie ją w naszej STREFIE KOBIET i… Kto wie, gdzie jeszcze podejrzy nas przez swój obiektyw?

Trener personalny, WF-ista, animator, instruktor sportowy czyli jednym słowem: Człowiek-rozgrzewka. Zanim usiądzie przed komputerem zaangażuje wszystkich dookoła we wspólne wyzwanie deski. Stawia na dobrą zabawę, poprawę kondycji i relacje zawiązywane podczas aktywności fizycznej. Nie ukrywa, że pociąga ją nutka rywalizacji… :)

Każdy czas i miejsce są dobre na mały trening, codzienne czynności mogą stać się zdrową dawką sportu, a rower godnie zastępuje samochód, prawda?