Oferta

Strefa świąteczna

Święty spokój

Czy w gorącym okresie przedświątecznym można zminimalizować dawkę stresów związanych z zakupami, prezentami i porządkami w domu? Pewnie! A my wiemy, jak to zrobić! A do tego eventy firmowe i rodzinne mogą upłynąć w jeszcze lepszej atmosferze i budzić więcej pozytywnych emocji!

%

Święty spokój

W ofercie

świąteczne piosenki i tańce animacyjne dla dzieci i nie tylko,

„Z Elfami dookoła świata” czyli ruchowe zabawy teatralizowane,

testy sprawnościowe wyłaniające najsprytniejszych pomocników Elfów,

świąteczne zabawy fabularyzowane przy użyciu chusty animacyjnej, klocków jenga, mat twistera XXL,

możliwość rozdania upominków świątecznych podczas zabawy,

opcjonalnie możliwość rozstawienia stanowiska malowania twarzy, stworzenia stanowiska tworzenia kartek świątecznych i innych zadań plastycznych,

możliwość zorganizowania spotkania ze Świętym Mikołajem,

możliwość zrobienia dla każdego uczestnika zabawy pamiątkowych zdjęć natychmiastowych wydrukowanych na naklejkach.

Liczby

A jak wyglądają nasze świąteczne przygody w liczbach? Świetliki z podwórka Świętego Mikołaja szepczą, że możemy poszczycić się całkiem niezłymi statystykami.

  • Prawdziwość Mikołaja – 100%
  • Zaradność elfów – 120%
  • Szczęście młodych klientów – 100%

Święty Mikołaj

Przekorne elfy

Kubków mleka

Uśmiechniętych dzieci

Zaproś elfy
do świątecznej zabawy!

Share This

Dziękujemy za stworzenie i obsługę strony, wszelką grafikę, gadżety, pomysłowość i zaangażowanie w pracę! Chcemy więcej!

Trzeba coś narysować, stworzyć, zmontować, wymyślić, zaprojektować, sfotografować? W pogotowiu już jest Julia – człowiek o wielu talentach, kilku pochłaniających pasjach i coraz mniejszej ilości wolnego czasu!

Czy można bujać w obłokach i jednocześnie mocno stąpać po ziemi? Oczywiście, że można! Kiedy akurat nie znajduje się na pokładzie jakiegoś samolotu, to na pewno jest blisko ludzi, łapie momenty i robi świetne zdjęcia – Monika. Spotkacie ją w naszej STREFIE KOBIET i… Kto wie, gdzie jeszcze podejrzy nas przez swój obiektyw?

Trener personalny, WF-ista, animator, instruktor sportowy czyli jednym słowem: Człowiek-rozgrzewka. Zanim usiądzie przed komputerem zaangażuje wszystkich dookoła we wspólne wyzwanie deski. Stawia na dobrą zabawę, poprawę kondycji i relacje zawiązywane podczas aktywności fizycznej. Nie ukrywa, że pociąga ją nutka rywalizacji… :)

Każdy czas i miejsce są dobre na mały trening, codzienne czynności mogą stać się zdrową dawką sportu, a rower godnie zastępuje samochód, prawda?