Oferta

Team building

Wespół w zespół

Jak z wielu osób, tak bardzo różnych, stworzyć mocną grupę? Wiemy! I powiemy! Oczywiście na swój, kreatywny, sposób.

Podczas warsztatów, zabawy, zadań i dyskusji, niepostrzeżenie przekonamy się o tym, że:

różnice są ważne,
wiele nas łączy,
możemy mieć wspólne cele,
chcieć to móc,
grupa to nie masa, a siła,
kryzys nie taki straszny, jak go malują.

Napisz lub zadzwoń i opowiedz nam o potrzebach swojej grupy i o waszych możliwościach. Już nie możemy się doczekać, by was poznać!

Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń!

Share This

Dziękujemy za stworzenie i obsługę strony, wszelką grafikę, gadżety, pomysłowość i zaangażowanie w pracę! Chcemy więcej!

Trzeba coś narysować, stworzyć, zmontować, wymyślić, zaprojektować, sfotografować? W pogotowiu już jest Julia – człowiek o wielu talentach, kilku pochłaniających pasjach i coraz mniejszej ilości wolnego czasu!

Czy można bujać w obłokach i jednocześnie mocno stąpać po ziemi? Oczywiście, że można! Kiedy akurat nie znajduje się na pokładzie jakiegoś samolotu, to na pewno jest blisko ludzi, łapie momenty i robi świetne zdjęcia – Monika. Spotkacie ją w naszej STREFIE KOBIET i… Kto wie, gdzie jeszcze podejrzy nas przez swój obiektyw?

Trener personalny, WF-ista, animator, instruktor sportowy czyli jednym słowem: Człowiek-rozgrzewka. Zanim usiądzie przed komputerem zaangażuje wszystkich dookoła we wspólne wyzwanie deski. Stawia na dobrą zabawę, poprawę kondycji i relacje zawiązywane podczas aktywności fizycznej. Nie ukrywa, że pociąga ją nutka rywalizacji… :)

Każdy czas i miejsce są dobre na mały trening, codzienne czynności mogą stać się zdrową dawką sportu, a rower godnie zastępuje samochód, prawda?