Oferta

Strefa warsztatów
aktorskich i ogólnorozwojowych

Strefa warsztatów

Nie rób scen! Albo właśnie rób? Kochamy teatr, który jest blisko ludzi i dostarcza nam rozrywki, stymuluje nasz rozwój i pozwala nawiązywać trwałe relacje w codzienności!

Dlatego mamy dla Was:

 

Warsztaty aktorskie

indywidualne, grupowe, stałe grupy teatralne i warsztaty gościnne

Na szczęście coraz więcej z nas chce inwestować w siebie i swój rozwój, rozwijać się na różnych płaszczyznach i spełniać swoje pasje w każdym wieku. Doskonałym narzędziem do tego jest warsztat teatralny. Praca aktora jest niesamowicie rozwojowa: pozwala układać w głowie wiele spraw, poznawać siebie i swoje granice, ćwiczyć ciało, kondycję i pamięć, daje najwięcej narzędzi arteterapeutycznych, łączy w sobie myśl, słowo (mówione i śpiewane) i ciało (ruch i taniec).

Mamy szeroką ofertę warsztatów teatralnych dla różnych grup wiekowych i społecznych, przygotowywanych według zapotrzebowania i ilości uczestników.

Warsztaty mogą być prowadzone w formie:

stałych zajęć teatralnych,
całego dnia twórczego,
intensywnych warsztatów weekendowych/tygodniowych, miesięcznego warsztatu,
spotkań tematycznych o pracy aktora i teatru z lekkim interaktywnym warsztatem,
indywidualnych zajęciach aktorskich.

Zajęcia prowadzi dyplomowana aktorka, reżyserka teatrów amatorskich, instruktorka teatralna.

Światła, kamera… Akcja!

Przykładowe zagadnienia, które ćwiczymy podczas zajęć teatralnych, a przydają się nam w codziennym życiu i rozwijają nasze umiejętności i osobowość: rozgrzewka aktorska, postawa i świadomość ciała, dykcja, emisja głosu, uwolnienie głosu, prawidłowe oddychanie, czytanie ze zrozumieniem i interpretacja tekstów, monologi wewnętrzne czyli jak uwolnić swoje myśli, praca w grupie, kontakt z partnerem, poczucie własnej wartości, pewność siebie, radzenie sobie z tremą, szeroko pojęty ruch, muzyka w teatrze, coś z niczego, czyli wspólne przygotowanie kostiumów i scenografii, praca z mikrofonem i mikroportem.

Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń!

Share This

Dziękujemy za stworzenie i obsługę strony, wszelką grafikę, gadżety, pomysłowość i zaangażowanie w pracę! Chcemy więcej!

Trzeba coś narysować, stworzyć, zmontować, wymyślić, zaprojektować, sfotografować? W pogotowiu już jest Julia – człowiek o wielu talentach, kilku pochłaniających pasjach i coraz mniejszej ilości wolnego czasu!

Czy można bujać w obłokach i jednocześnie mocno stąpać po ziemi? Oczywiście, że można! Kiedy akurat nie znajduje się na pokładzie jakiegoś samolotu, to na pewno jest blisko ludzi, łapie momenty i robi świetne zdjęcia – Monika. Spotkacie ją w naszej STREFIE KOBIET i… Kto wie, gdzie jeszcze podejrzy nas przez swój obiektyw?

Trener personalny, WF-ista, animator, instruktor sportowy czyli jednym słowem: Człowiek-rozgrzewka. Zanim usiądzie przed komputerem zaangażuje wszystkich dookoła we wspólne wyzwanie deski. Stawia na dobrą zabawę, poprawę kondycji i relacje zawiązywane podczas aktywności fizycznej. Nie ukrywa, że pociąga ją nutka rywalizacji… :)

Każdy czas i miejsce są dobre na mały trening, codzienne czynności mogą stać się zdrową dawką sportu, a rower godnie zastępuje samochód, prawda?