Oferta

Warsztaty edukacyjne

Ciekawość świata

ROZRYWKA, ROZWÓJ I RELACJE? Brzmi jak jedyna słuszna droga do zdobywania wiedzy! Zapraszamy na WARSZTATY EDUKACYJNE: tematyczne, pełne ciekawostek i wspólnego odkrywania świata – a można to przecież robić w każdym wieku. Czym dokładnie się zajmujemy?

 

Świat express

czyli świat w pigułce dla najmłodszych

Jak zabrać dzieciaki w podróż dookoła świata bez wychodzenia z domu? Zaproś ekipę WARSZTAT-ON, a my… Zapraszamy do twórczej zabawy!

Opowiadamy ciekawostki o znanych nam regionach świata, sięgamy do wyobraźni i prowadzimy zajęcia ubogacone działaniami interaktywnymi związanymi z daną kulturą i tradycją, na które składają się m.in.:
nauka tańca,
wspólny śpiew,
zadania kreatywne i integracyjne,
ciekawostki i zadania kulinarne,
i wiele, wiele innych działań przybliżających klimat danego zakątka świata i nas do siebie nawzajem!

Zabierzemy Was w podróż do:

Indii („Świat w rytmie Bollywood”),
Starożytnej Grecji („W świecie igrzysk olimpijskich”),
Andaluzji („Hiszpania w rytmie flamenco”),
Santiago de Compostela („Droga krokami mierzona”),
Skalnego Miasta w Czechach („Kalambury ze skałami”),

a także na nasze polskie Roztocze („Lasy, rzeki i cebula”)
i gdzie tylko jeszcze nam się zamarzy!
Może jakaś trasa objazdowa?

ŚWIAT EXPRESS

Wsiadacie z nami na pokład?

Płytki umysł

czyli kreatywny warsztat edukacyjny
o wpływie mediów społecznościowych
na młodego człowieka

Jak rozmawiać z młodzieżą o obecności w mediach społecznościowych, nieprzebranych czeluściach Internetu, a przede wszystkim o zagrożeniach, jakie przynosi nam życie w dobie cyfryzacji? Nasz kreatywny warsztat edukacyjny jest szansą na efektywną dyskusję z młodzieżą. Nie straszyć, nie moralizować, nie nauczać, a doświadczać, przeżywać i rozmawiać. Część edukacyjna opiera się przede wszystkim na wiedzy zaczerpniętej z książki „Płytki umysł. Jak internet wpływa na nasz mózg” Nicholasa Carra oraz wykładów Simona Sinecka, co w kreatywny sposób łączymy z teatralnym warsztatem arteterapeutycznym.

Podczas zajęć młodzież ma okazję sama sprawdzić m.in.:

jak używanie telefonu komórkowego wpływa na nasz mózg,
co dzieje się z naszą pamięcią,
w czym pomagają, a jak szkodzą nam media społecznościowe
oraz podjąć próbę ustalenia własnych, bezpiecznych granic korzystania z Internetu.

Z przyjemnością staniemy oko w oko z młodzieżą XXI wieku! Do dzieła!

Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń!

Share This

Dziękujemy za stworzenie i obsługę strony, wszelką grafikę, gadżety, pomysłowość i zaangażowanie w pracę! Chcemy więcej!

Trzeba coś narysować, stworzyć, zmontować, wymyślić, zaprojektować, sfotografować? W pogotowiu już jest Julia – człowiek o wielu talentach, kilku pochłaniających pasjach i coraz mniejszej ilości wolnego czasu!

Czy można bujać w obłokach i jednocześnie mocno stąpać po ziemi? Oczywiście, że można! Kiedy akurat nie znajduje się na pokładzie jakiegoś samolotu, to na pewno jest blisko ludzi, łapie momenty i robi świetne zdjęcia – Monika. Spotkacie ją w naszej STREFIE KOBIET i… Kto wie, gdzie jeszcze podejrzy nas przez swój obiektyw?

Trener personalny, WF-ista, animator, instruktor sportowy czyli jednym słowem: Człowiek-rozgrzewka. Zanim usiądzie przed komputerem zaangażuje wszystkich dookoła we wspólne wyzwanie deski. Stawia na dobrą zabawę, poprawę kondycji i relacje zawiązywane podczas aktywności fizycznej. Nie ukrywa, że pociąga ją nutka rywalizacji… :)

Każdy czas i miejsce są dobre na mały trening, codzienne czynności mogą stać się zdrową dawką sportu, a rower godnie zastępuje samochód, prawda?